Pierwsza w historii szkoła Off-Rodeo Bronco Raptor, która uczy jazdy w terenie

21.03.2023

Począwszy od tego lata, właściciele nowych SUV-ów Bronco Raptor będą mogli wziąć udział w wyprawie po pustyni i skałach Baja pod Las Vegas, na trasie zainspirowanej wyścigami Ultra4.

„Właściciele Bronco Raptora chcą sprawdzić, jak ich SUV radzi sobie w środowisku symulującym imprezy sportowe Ultra4, do czego został stworzony" – powiedział Mark Rushbrook, globalny dyrektor Ford Performance Motorsports. „Nasza impreza dla klientów – Bronco Off-Roadeo Raptor Experience – podobnie jak rywalizacje na trasie King of the Hammers – łączy najróżniejsze przeszkody terenowe z warunkami pustyni Mojave, przy czym zapewnia instruktorów off-roadu i przygotowane samochody Bronco Raptor, które szczycą się dewizą Built Wild®.”

Ford Bronco Raptor Off-Rodeo

Wrazz zakupionym Bronco Raptorem z roczników 2022-2023, klienci otrzymują całodniowe, profesjonalnie poprowadzone jazdy terenowe, opracowane z myślą o sprawdzeniu SUV-a którego konstruktorów inspirowały pojazdy klasy Ultra4. Impreza odbywa się w specjalnie przygotowanym obozowisku w Mt. Potosi, siedzibie Bronco Off-Roadeo Nevada.

Aby zadbać o autentyczność przeżyć uczestników Bronco Off-Roadeo Raptor Experience, do opracowania planu imprezy włączyły się zespoły marki Bronco i Ford Performance, mistrzowie Baja i King of the Hammers oraz światowej klasy kierowcy off-roadu, tacy jak Vaughn Gittin Jr, Loren Healy i Brad Lovell, a także uznani w branży eksperci off-roadu, mi.in. Bob Burns. Wszyscy oni pomogli w przygotowaniu tras i scenariuszy treningowych.

„Nigdy nie było wyczynowego, terenowego SUV-a, takiego jak Bronco Raptor, którym można jechać wprost z podłogi salonu ekspozycyjnego w najbardziej odległe i wymagające bezdroża. Bronco Raptor Off-Roadeo jest jak kurs na poziomie mistrzowskim, dostarczający wrażeń terenowych. Uczymy właścicieli umiejętności, potrzebnych do wykorzystania wszystkich możliwości ich Bronco Raptora, aby mogli nabrać pewności siebie, opanowania i odpowiedzialności w terenie” – powiedział Dave Bozeman, wiceprezes Działu Obsługi Klienta Forda i wiceprezes ds. modeli dla pasjonatów w Ford Blue.

Ponad 31 tys. właścicieli Bronco i gości wzięło udział lub zarejestrowało się na listach chętnych do udziału w Bronco Off-Roadeo, w czterech miejscach, gdzie odbywa się impreza: w Teksasie, Nevadzie, Utah i New Hampshire.

Ford Bronco Raptor na trasie

Jednodniowe próby terenowe z Bronco Raptorem zostały uatrakcyjnione o nowe, doskonalące technikę jazdy szlaki i emocjonujące przeszkody, które pozwolą na zdobycie umiejętności uważnego pokonywania trasy i odpowiedzialności za kierownicą. Takie szkolenie dostarcza doświadczeń i buduje pewność, bez względu na poziom umiejętności uczestników. Ponadto Bronco Off-Roadeo obsługują profesjonalni trenerzy, którzy demonstrują właścicielom, jak w pełni wykorzystać możliwości SUV-a Ford Performance.

Właściciele Bronco mogą zabrać ze sobą za dodatkową opłatą gości. Aby dowiedzieć się więcej o Bronco Off-Roadeo Raptor Experience i zmówić newsletter z aktualnymi informacjami, odwiedź https://broncooffroadeo.com/broncoraptor

Przygotowane do terenowych jazd ośrodki Bronco Off-Roadeo znajdują się w Horseshoe Bay w Teksasie (niedaleko Austin), w Mt Potosi w Newadzie (niedaleko Las Vegas), w Moab w stanie Utah oraz w Gilford w New Hampshire. We wszystkich ośrodkach kierowcy poddawani są całodziennym próbom na odcinkach wybranych szlaków, gdzie jednocześnie mogą poznać możliwości i osiągi jednej z trzech wersji Bronco: dwudrzwiowej, czterodrzwiowej lub Sport SUV. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich programach Bronco Off-Roadeo zachęcamy do odwiedzenia strony https://broncooffroadeo.com


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Bustan

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Bustan